PREKINIAI ŽENKLAI

BRAINTREE CLOTHING

braintree-logo-readyBraintree Clothing – tai vienas pirmųjų ekologiškų drabužių prekės ženklų pasaulyje, įkurtas dar 1995 m. Australijoje, o 2002 m. persikėlęs į Didžiąją Britaniją. Šiuo metu Braintree Clothing siūlo šiuolaikinei klasikai paklūstančias kolekcijas vyrams ir moterims, nuo apatinių iki lauko drabužių, pagamintų tik iš ekologiškai išaugintos medvilnės, kanapių pluošto, bambuko bei vilnos (pastaba: kadangi mes siūlome ir skatiname dėvėti tik veganiškus drabužius, vilnos gaminių į Eco Nation kolekciją neįtraukiame).
Nuo pat įsikūrimo pradžios Braintree Clothing bedradarbiauja su išvardintų ekologiškų pluoštų tiekėjais Kinijoje. Tiek medžiagų tiekimo, tiek ir drabužių gamybos proceso metu yra užtikrinamos palankios darbo sąlygos bei sąžiningas užmokestis darbuotojams.
Braintree  Clothing garsiai pasisako už lėtą madą, siūlydami savo mantrą, kurią galite perimti ir Jūs: „Wear Me, Love Me, Mend Me, Pass Me On“ (Nešiok mane, mylėk mane, pataisyk mane, perleisk mane).

GEKKO LONDON

gekko-logo-readyGekko – tai Didžiojoje Britanijoje įsikūręs prekinis ženklas, verčiantis pas mus į jų spintą užklysti ir pasiklysti nenumaldomiems festivalių bei laukinės gamtos mylėtojams.Gekko kuriami drabužiai bei aksesuarai yra įkvėpti gamtinių motyvų bei antgamtinių personažų, , laumių, fėjų ir šamanų, mistikos bei paslaptingų ritualų, su karts nuo karto įsipinančiais švelniais steampunk elementais. Gekko drabužiai primygtinai kviečia jaustis patogiai, o atrodyti – žavingai. Gekko – tai socialiai ir ekologiškai atsakinga kompanija, kuri pasisako už veganišką gyvenimo būdą, siūlydami tik iš augalinės kilmės pluošto siūtus drabužius bei aksesuarus. Nors Gekko ir nenaudoja sertifikuotos ekologiškos medvilnės, didžioji dauguma jų kolekcijos yra pasiūta iš perteklinių bei perdirbtų audinių. Gekko drabužiai gaminami Indijoje ir Nepale mažose šeimyninėje dirbtuvėse, kuriose yra užtikrinamos sveikatai palankios darbo sąlygos, poilsis bei sąžiningas atlyginimas. Gekko planuoja netolimoje ateityje pereiti prie ekologiškai išaugintos medvilnės bei kitų gamtą tausojančių pluoštų.

PSYLO FASHION

psylo-logo

1999 m. komanda iš Izraelio ir Irano įkūrė alternatyvių, neretai provokuojančių, itin originalių drabužių vyrams, moterims bei vaikams prekės ženklą Psylo Fashion. Pastaruosius 13 metų Psylo kuria ir dirba Bali saloje, Indonezijoje, pagarsėjusioje savo giliomis dizaino ir amatų tradicijomis. Etnopankai Psylo semiasi įkvėpimo senovės meno palikimu iš viso pasaulio, gentinės ir etnokultūros, sakralinės, mistinės, primityviosios simbolikos, tatuiruočių meno. Psylo kuriamus dizainus vienija ir stipri alternatyvių šiuolaikinių gatvės aprangos stilių bei underground’inės muzikos įtaka, lyg elektros impulsais trenkianti rafinuotomis punk ir gothic stilių estetikos užuominomis.

Psylo yra socialiai atsakingas prekės ženklas, kurio didžioji dalis produkcijos pagaminama Bali esančiame fabrike, priklausančiame Psylo komandai. Psylo teikia didžiulę svarbą visų savo darbuotojų sveikatai ir gerovei, atsižvelgdami į visų darbuotojų, tiek gamintojų, tiek kūrėjų, tiek amatininkų, palankiomis sveikatai darbo sąlygomis, užtikrintu poilsiu bei kokybišku užmokesčiu. Psylo yra vertikaliai integruota įmonė – visi jų drabužių gaminimo etapai yra atliekami po vienu stogu.

Didžioji dalis Psylo kuriamų drabužių yra pagaminta iš pluoštų, padedančių išsaugoti gamtos pusiausvyrą – ekologiškos medvilnės, viskozės ir šilko (pastaba: kadangi mes siūlome ir skatiname dėvėti tik veganiškus drabužius, šilko gaminių į Eco Nation katalogą neįtraukiame). Psylo neatsisako ir sintetinių medžiagų priemaišų, leidžinčių kurti elastiškesnius ir ryškesnius drabužius, tačiau pažymėtina, jog Psylo perdirba poliesterio likučius ir integruoja gamybos metu atsiradusias medžiagų atplaišas į naujus drabužių dizainus. Psylo naudoja sintetinius, tačiau vandens pagrindu pagamintus dažus.

SATIVA BAGS

sativa-logo-ready

Sativa Bags tai dukterinis Arrogance Accessories kompanijos (įkurtos dar 1989 m. Didžiojoje Britanijoje) prekinis ženklas. Kaip sufleruoja pats pavadinimas, Sativa Bags siūlo kuprines, rankines, krepšius, maišelius, pinigines ir kepuraites, pagamintas tik iš ekologiško kanapių pluošto bei ekologiškos medvilnės mišinio.

Kanapė – tai vienas atspariausių, tvirčiausių ir ekologiškiausių augalinių pluoštų, iš kurio pagaminti drabužiai ir aksesuarai yra tiesiog sutverti ilgamečiam naudojimui, taip dar lengviau kultivuojant gamtai draugišką gyvenimo būdą. Dėl natūralios ir ekologiškos sudėties, Sativa Bags gaminiai yra suyrantys gamtoje, nepaliekantys gamtą teršiančių medžiagų, o kuprinėms, krepšiams ir piniginėms naudojami užtrauktukai yra tinkami perdirbimui.

Visi Sativa Bags aksesuarai yra gaminami Honkonge, reminatis sąžiningos prekybos principais. Arrogance Accessories remia įvairias labdaringas ir nepelno siekiančias organizacijas, tokias kaip WWF (World Wildlife Fund) – tai tarptautinė nepelno siekianti gamtosaugos organizacija, įkurta 1961m.

SIESTA CRAFTS

Siesta Crasiesta-logo-readyfts gimė dar 1983 m., kai šios kompanijos įkūrėjai grįžo iš kelionių po Meksiką ir Gvatemalą namo į Didžiąją Britaniją, atsivežę ryšulį autentiškų rankdarbių. Nenuostabu, jog jų pardavinėjami rankdarbiai sulaukė nemažo populiarumo ir savo prekystalį turguje Siesta netrukus iškeitė į savo nuosavas mažmeninės prekybos patalpas. Dabar Siesta Crafts yra jau gerai žinoma įmonė Europoje, kuri tiekia neįtikėtiną gausybę rankdarbių, drabužių, aksesuarų, muzikos instrumentų bei interjero detalių iš viso pasaulio.

Siesta prekinis ženklas jau daugiau nei 15 metų yra BAFTS (the British Association for Fair Trade Shops and Suppliers) narys. Eco Nation kataloge rasite unikalias Beni Ghale kuprines iš Nepalo, pagamintas iš perdirbtų plastikinių pakuočių ir padangų.

 

TAIP PAT SKAITYKITE:MŪSŲ EKO MEDŽIAGOS