MŪSŲ VIZIJA IR MISIJA

Mūsų vizija – tapti pagrindiniu traukos centru kiekvienam norinčiam įsigyti ekologiškų, etiškai pagamintų ir veganiškų drabužių, aksesuarų bei avalynės Lietuvoje. Taip pat, savo aktyviu tinklaraščiu siekiame informuoti savo skaitytojus apie žaliąją madą, taip skleidžiant žinią apie jos globalią svarbą ir suburiant progresyvią, aplinkai ir sau neabejingą bendruomenę.

Eco Nation parduotuvė – tai alternatyva masinės produkcijos ir greitą madą propaguojantiems drabužių bei avalynės tinklams, skirta 16-40 m. arba į šią amžiaus kategoriją nepatenkantiems, tačiau jaunatviškiems, stilingiems ir aplinkos gerovei neabejingiems žmonėms, gaunantiems vidutines arba didesnes nei vidutines pajamas. Eco Nation tinklaraštis – tai vieta, į kurią užsukęs skaitytojas galės sužinoti viską, ką svarbu žinoti apie žaliąją madą šiandien bei vieta, kurią galės rekomenduoti savo draugams ir šeimos nariams kaip patikimą šaltinį, kalbantį apie ekologišką madą lietuvių kalba. Tinklaraštis informuos skaitytojus ir skatins bendruomenės, kuriai gali rūpėti mūsų siūlomi drabužiai bei aksesuarai, augimą bei stiprėjimą.

Eco Nation vertybės: atsakomybė, komunikacija, bendruomenė, patogumas, prieinamumas, meilė gamtai, žmonėms ir gyvūnams.
Mes tikime, jog suteikdami Lietuvos gyventojams ne tik vietą, kurioje jie gali nusipirkti gamtą tausojančių, patvarių, patogių bei stilingų drabužių už prieinamą kainą, bet ir tinklaraštį, kuriame jie gali pasisemti su žaliąja mada susijusios informacijos, sugebėsime suburti stiprią, už save bei savo aplinką atsakingą bendruomenę, kuri savo ruožtu toliau įkvėps kitus atsakingai rinktis ne tik tai, ką valgome bei vartojame, bet ir tai, ką dėvime.

TAIP PAT SKAITYKITE:PREKINIAI ŽENKLAI