VEGANIŠKŲ, EKOLOGIŠKŲ IR ETIŠKŲ DRABUŽIŲ PARDUOTUVĖ

Eco Nation – tai pirmoji Lietuvoje drabužių ir aksesuarų parduotuvė, siūlanti išskirtinai veganiškas, etiškai pagamintas bei gamtą tausojančias prekes. Be šių išvardintų kriterijų, sudarinėdami savo katalogą ieškome originalių, patogių, stilingų ir kartais provokuojančių drabužių – stiliaus atributų,  kurie neabejotinai atras sau jaukią vietą išskirtinį skonį turinčių asmenybių širdyse bei spintose.

Eco Nation – tai ne tik elektroninė drabužių bei aksesuarų paduotuvė, bet ir balsas, siekiantis suburti aplinkai, žmonėms ir gyvūnams atsakingą bei sąmoningą bendruomenę, kuriai rūpi ateitį kurti šiandien. Kaip nedidelės, bet veržlios šalies atstovai turime stiprų privalumą – didelius žingsnius į priekį žengti visiems kartu mums yra lengviau nei didelėms valstybėms. Europoje jau yra susidariusių stiprių žaliosios mados „telkinių“, kurie po truputį keičia ir masinės mados kryptis.Tikime, kad mes, Lietuvos gyventojai, esame pakankamai progresyvūs tam, kad prisijungtumėm prie šio nuostabaus žaliosios mados tinklo ir prisidėtumėm prie pokyčių pasaulyje, be kurių gamtos tiesiog nebeišsaugosime.

Mes norime ne tik jums priminti, jog turime teisę rinktis, ką norime dėvėti ant savo kūno, bet ir suteikti jums realią galimybę tai nesunkiai padaryti.

MŪSŲ KOMANDA:

ADOMAS VASILIAUSKAS

Įkūrėjas

Eco Nation projekto įkūrėjas, atsakingas už e-parduotuvės administravimą, svetainės dizainą bei įmonės finansus. Laisvalaikiu mėgsta užsiimti menais (dizainas, piešimas, fotografija), skaitymu, video žaidimais bei aktyviu laiko leidimu gamtoje.

 

AUDRA BAJORINAITĖ

Įkūrėja

Eco Nation projekto įkūrėja, atsakinga už tekstų kūrybą, Eco Nation tinklaraščio priežiūrą, socialinių tinklų marketingą ir naujų kolekcijų formavimą. Dievina kiną, literatūrą, muziką ir gamtą.

TAIP PAT SKAITYKITE:MŪSŲ VIZIJA